TNT Ekspres, Denizli’yi tüm dünyaya tanıtacak

 TNT, Denizli İhracatçılar Birliği ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Denizli’yi tüm dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor. TNT, yurtdışı gönderilerinde müşterilerine sundukları kitap ayracı şeklinde ki tanıtım broşürü ile yurtdışında Denizli’nin tanıtımına katkı sağlayacak

 

 

Yurt içinde bölgelere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken TNT Ekspres, Denizli’nin yurtdışında daha fazla tanıtımının yapılması için Denizli İhracatçılar Birliği ile ortak işbirliğine imza attı. TNT Ekspres ve Denizli İhracatçılar Birliği ortak işbirliğinde gerçekleştirilen projenin ilk etabında Denizli’yi tüm dünyaya tanıtmak için özel bir broşür hazırlandı. Denizli Bölgesi’ni tüm dünyaya tanıtmak isteyen TNT, yurtdışındaki alıcıların bu bölgeyi yakından incelemeleri için özel olarak hazırlanan kitap ayracı şeklindeki tanıtım broşürünü yapılan gönderiler ile birlikte yollamaları için müşterilerine hediye ederek bölgenin tanıtımına yardımcı olacak. TNT Ekspres, özel olarak hazırladıkları broşür ile birlikte yurtdışındaki müşterilere hem bölgeyi yakından tanıma fırsatı hem de buradan alacakları ürünlerini bölgedeki yatırım imkânları ile birlikte öğrenme şansı sunuyor. 

 

Adana’da gerçekleştirilen TNT Ekspres basın buluşmasında, Adanalı bir gazetecinin önerisi ile ilk önce Adana bölgesini tanıtıcı kitap ayraçları ile hayata geçirilen proje, Adana’dan sonra Denizli’nin tarihi, doğal güzellikleri, turizmi ekonomisi, sanayisi ve lojistik yatırımları gibi tüm özelliklerini dünyaya tanıtmayı amaçlıyor. Kitap ayracı şeklinde hazırlanan tanıtım broşürü sayesinde TNT Ekspres müşterileri, Denizli’nin tekstilinden Pamukkale’ye, horozundan Kaklık Mağaraları’na kadar pek çok bilgiyi inceleme fırsatı bulacak.

 

TNT Hakkında: TNT, dünya çapında şirketlere ve tüketicilere ekspres gönderileri için çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. TNT, 200’den fazla ülkede yaklaşık 83,000 çalışanıyla faaliyet gösteriyor ve haftada 4,7 milyon doküman, paket ve kargo taşıyor. TNT Express, 30,000 kara aracı, 50 uçağı ve 2600 operasyon merkezi ile Avrupa, Çin, Güney Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu’da hava ve karayolu ağları ile operasyonlarını gerçekleştiriyor. Şirket 2010 yılında 7,053 milyar Euro ciro yaptı. Sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı ve Birleşmiş Milletler Çevre Programı’yla işbirliği yapan TNT, dünya çapında açlık ve çevre kirliliğine karşı mücadeleye katkıda bulunuyor. Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer alan bütün şirketler arasında 2010 yılında en yüksek puanı yine TNT’nin alması çalışmalarının takdir edildiğine dair bir gösterge oluşturuyor.

Bu yazı Lojistik Haber kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.