SÖKE EVDEN EVE NAKLİYAT

Söke Evden  Eve Taşımacılık olarak sizlerin veya dostlarınızın   taşınmasında  koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile en uygun fiyata en   kaliteli  hizmeti alabileceğinizi taahüt ediyoruz.

İlkemizden   ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile şehir içi ve  şehirlerarası ev   eşyası taşımacılığında sizlere en iyi hizmeti  sunmanın mutluluğunu ve   gururunu yaşıyoruz.

Her geçen gün size daha farklı,yenilikçi hizmetler sunabilmek için  kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Söke ’de bir ilke imza atıyor değerli  eşyalarınızı markalı battaniyelerle koruyoruz. Havalı naylonlara  sarılan eşyalarınız kentimizde sadece firmamızda bulunan   en geniş  kapalı çelik kasa araç(55m3) ile eşya yığınına yol açmadan   dolayısı  ile eşyalarınızda kırık ve çizik oranı yağmur,kar gibi olumsuz   hava  koşullarından korunarak taşınır.

Tüm  bunların  yanında İnegöl’nın ilk ve tek patentli EVDEN  EVE TAŞIMA firması   olmamızın verdiği sorumluluk ile profesyonel  yönetim   anlayışımız,tecrübeli ve sürekli eğitilen personelimiz ile  sizlere   istenilen zamanda,en güvenli,en kaliteli Söke evden eve nakliyat  hizmeti vermek ilk  hedefimiz.

HİZMETLERİMİZ :

  • Ücretsiz Ekspertis Hizmeti
  • De-Montaj ve Montaj Hizmeti
  • Ambalajlama Hizmeti(Mobilyalar İçin)
  • İsteğe Bağlı Eşya Toplama Hizmeti
  • Güleryüzlü ve Tecrübeli Personel Söke evden eve nakliyat
Bu yazı Kamyon Garajı kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.